Стали відомі подробиці сьогоднішнього ранкового засідання керівників фракції перед пленарним тижнем за участю спікера парламенту Дмитра Разумкова.

Заступник голови фракції “Голос” Ярослав Железняк пише, що у вівторок Рада займеться продовженням закону про спецстатус Донбасу. На нараді обговорювалася процедура голосування. Також, нібито завтра будуть розглядатися законопроекти по НАЗК, мовляв, уже з цього питання є консенсус, а тому голосування буде і за основу, і в цілому.

Ну і ще завтра нардепи розглядатимуть проект закону про бюджет України на наступний рік. Железняк каже, що “виглядає так, що голоси є із запасом”.

До того ж, нардеп зазначив, що було також піднято питання графіка роботи Ради на період локдауну. Прийнято рішення перенести пленарні тижні з періоду локдауна на кінець січня.

Тим часом “слуга народу” Олександр Качура повідомив, що сьогодні о 18:00 в Парковому відбудеться засідання президентської фракції. Обговорити парламентарії планують знову ж бюджет на наступний рік і ряд інших законодавчих ініціатив. Мова про законопроекти про Бюро економічної безпеки, протидії корупції, про інвестнянь, посилення повноважень Антимонопольного комітету та ряд інших документів.

Качура натякнув, що сьогодні ж торкнуться і кадрових питань, про які ми повідомляли минулого тижня. Але вже, судячи з усього, більш детально їх будуть обговорювати у вівторок на окремому засіданні фракції.

З усього запланованого, за нашим прогнозом, проблем не повинно бути з держбюджетом, законом щодо Донбасу і ініціативою по НАЗК. Розгляд інших ініціатив може пройти з нюансами.