Лідер партії «Батьківщина», народний депутат Юлія Тимошенко заявила, що може стати союзником президента Володимира Зеленського, якщо докорінно буде змінений курс держави.

Про це політик заявила в інтерв’ю програмі «Україна з Тиграном Мартиросяном» на телеканалі «Україна 24».

Тимошенко відповіла на питання, чи ведуться переговори з командою президента про її можливе призначення главою уряду.

«Консультації ведуться. І консультації ведуться про те, як об’єднати парламент, як зробити так, щоб сильний уряд міг врятувати країну », – зазначила лідер «Батьківщини».

Вона підкреслила, що все це має сенс тільки в одному випадку, інакше перестановки в уряді не дадуть результату.

«Якщо ми докорінно, на 180 градусів, поміняємо курс управління країною з, по суті, здачі національних інтересів на відродження країни як сильної економічної, політичної держави. Якщо такої зміни курсу не буде, змінювати прізвища на посадах – в цьому немає сенсу. Я можу бути союзником президента тільки в одному випадку – якщо новий уряд буде формувати стратегію національного відродження , – заявила Тимошенко.

Політик навела приклад одного з перших указів президента США Джозефа Байдена про підтримку національних виробників. Тимошенко зазначила, що зараз всі країни прийшли до розуміння, що «в глобальному світі можуть покластися тільки на себе, відроджувати тільки свою економіку, піднімати свої індустріальні підприємства і розвивати свій інтелект». На її думку, такого курсу повинна дотримуватися і Україна.

Раніше глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що об’єднання партій «Слуга народу» і «Батьківщина» можливо при виконанні ряду умов. Але кандидатура Юлії Тимошенко на главу уряду поки не обговорювалася.

Також своїми враженнями від виступу Тимошенко в ефірі каналу Ахметова поділився колишній депутат Сергій Лещенко.

“Юлія Тимошенко вже прямо шантажує, що буде хитати країну на дострокові вибори президента і парламенту, якщо навесні її не візьмуть в коаліцію. Про це Тимошенко розповіла в ефірі Ріната Ахметова.

При цьому з подачі ведучого на пост міністра енергетики вона підтримала депутата від Батьківщини Олексія Кучеренка, який відверто лобіює інтереси Ахметова.

Ви підтримуєте дострокові вибори президента через те, що він не бере Тимошенко в коаліцію? “, – йдеться в повідомленні Лещенка.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.