Партія “Батьківщина” заявила, що вимагає забезпечити чесний підрахунок голосів проміжних виборів у народні депутати на одномандатному виборчому окрузі №208 у Бахмачі.

У”Батьківщині” занепокоєні ситуацією, яка склалася навколо довиборів до Верховної Ради на Чернігівщині.

У політсилі кажуть, що всі соціологічні опитування, які проводилися там під час кампанії, “фіксували беззаперечне лідерство кандидата від Радикальної партії Олега Ляшка”, а влада, мовляв, задіяла адмінресурс, підкуп, залякування, “сітки”, наклеп, незаконна агітація в день голосування.

Крім цього у “Батьківщині” стверджують, що після закриття дільниць влада “взялася спотворювати результати волевиявлення людей”.

“Батьківщина” вимагає від представників виборчих комісій усіх рівнів забезпечити чесний підрахунок голосів, а правоохоронні органи – дати оцінку кожній заяві про порушення закону під час кампанії та встановлення її результатів, притягнути до відповідальності виконавців та замовників фальсифікацій на 208-му окрузі”.

Одразу після закриття дільниць 25 жовтня Олег Ляшко привітав себе з перемогою на довиборах. Водночас за результатом обробки 83,91% протоколів кандидат у народні депутати від “Слуги народу” Анатолій Гунько випереджає Ляшка.

В свою чергу, телеграм-канал “Левко-лайв”, пише:

Ляшко зараз влаштовує істерику, що у нього вкрали перемогу і влада фальсифікувала вибори по 208 округу для свого кандидата від Слуги народу.

Але от невдача, на окрузі під прізвищем “Гунько” було три кандидата.

2 кандидата-клона працювали саме на перемогу Ляшка, але навіть при цих махінаціях Ляшко програв ці вибори.

В свою чергу, телеграм-канал “Крокодил” пише:

А Юлія Володимирівна не звернула увагу на двох однофамільців кандидата від Слуг, які з’їли у нього 4 відсотки?

Я не захищаю Гунько. Але Ви повинні зрозуміти, що якщо оберуть маріонетку і клоуна Ляшко, то ніхто краще жити не стане. Він продовжить відстоювати інтереси олігарха, влаштовувати цирк під куполом і світити пикою на всіх каналах.

Українці повинні відправити його в небуття і забути як страшний сон.

Телеграм-канал “Политика страны” в свою чергу пише:

На цих виборах не пощастило не тільки Олегу Ляшко (який програє на довиборах в Раду на окрузі в Чернігівській області), але і його дружині Росіті.

Вона йшла на чолі списку Радикальної партії до Київської облради.

Але не пройшла.

За даними джерел «Страны», за Радикальну партію на виборах до Київської облради проголосували всього 3,86% виборців при прохідному бар’єрі 5%.