Народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко вважає, що під час карантину вихідного дня потрібно обмежити роботу громадського транспорту. З такою пропозицією він звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Він нагадав, що в Україні за минулу добу було зафіксовано рекордну кількість нових хворих. Нардеп вважає, що нинішніх карантинних заходів на вихідних недостатньо.

“Якщо ми хочемо поліпшити ситуацію, то в карантин вихідного дня необхідно закривати не тільки розважальну сферу і сферу послуг. Головне на вихідні дні обмежити роботу громадського транспорту. Адже саме він є основним рознощиком інфекції. Не дотримується соціальна дистанція, люди контактують між собою”, – написав Тищенко в Facebook.

Політик вважає, оскільки субота та неділя – це неробочі дні, то і людям не обов’язково кудись їздити.

“Можна обмежитися прогулянками поблизу будинку. А для тих українців, які змушені працювати у вихідні дні, зобов’язати їх роботодавців організувати підвезення співробітників до роботи. Це вимушені і тимчасові обмеження. Але інакше поширення COVID-19 не зупинити. У всьому світі діють обмеження. І Україна – не виняток”, – додав він.

Обращаюсь к Премьер-министру Украины Денис Шмигаль

Очередной коронавирусный антирекорд в Украине – 15 331 новых…

Опубликовано Николаем Тищенко Четверг, 26 ноября 2020 г.

Нагадаємо, в карантин вихідного дня закрито майже все, за винятком об’єктів критичної інфраструктури, продуктових магазинів, аптек, пошти, заправок і громадського транспорту. Влада каже, що ці обмеження вже допомагають і результат буде видно на початку грудня. В уряді кажуть, що це необхідно для того, щоб розірвати ланцюжок захворюваності і на початок грудня вийти на плато за кількістю хворих. При цьому вже повним ходом тривають розмови про повний локдаун на Новий рік. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що Кабмін готується до імовірного локдауну на новорічні свята.