Українська влада не буде вводити санкції проти каналу “Інтер”, навіть якщо США досягнуть екстрадиції власника телехолдингу Inter Media Group Дмитра Фірташа в корупційній справі.

Про це заявив під час онлайн-конференції, яка була організована американським аналітичним центром Atlantic Council, міністр юстиції Денис Малюська.

“Я не чекаю цього… Ми не маємо можливостей блокувати або вводити санкції проти телеканалів у разі звинувачення власника в корупції”, – пояснив глава Мін’юсту.

Він зазначив, що введення державою санкцій проти власних громадян не є чимось новим: “Більше 60 громадян України опинилися під санкціями протягом останніх п’яти років”.

За його словами, єдиною можливістю для введення обмежень відповідно до закону про санкції, зокрема проти ЗМІ, “є зв’язок із терористичною діяльністю”. Сам Малюська підкреслив, що не має інформації у справі Фірташа. Зокрема, щодо того, що він “у якийсь спосіб підтримує російську агресію проти України” або іншу терористичну діяльність.

На додаток до цього він зазначив, що введення санкцій проти трьох проросійських телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK та їхнього власника-нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака “повністю відповідає українському законодавству, як би його не критикували опоненти”.