Новопризначений позаштатний радник глави Офісу президента Олексій Арестович розповів, чим займатиметься на посаді.

“Я буду займатися стратегічними комунікаціями у сфері нацбезпеки й оборони, ОПК та військово-технічного співробітництва. Стратегічна комунікація – це сталий системний процес, який має дві мети. Перша – інформувати про те, що відбувається у сфері. Друга – координувати відомства між собою, тому що їх там багато”, – сказав він.

Арестович додав, що робитиме те саме, що й на посаді радника української делегації в Тристоронній контактній групі, а саме – узгоджуватиме єдину інформаційну комунікаційну політику різних відомств.

“Вони часто намагаються зробити як краще, а інколи виходить, що одне відомство коментує те, що є обов’язками іншого відомства, або дають дещо неузгоджені наративи. Так не має бути. Держава має поводитися як держава, а не як набір відомств, які часто сперечаються щодо поглядів один одного”, – пояснив він.

Раніше керівник Офісу Президента Андрій Єрмак призначив спікера делегації України у Тристоронній контактній групі Олексія Арестовича своїм позаштатним радником з питань стратегічних комунікацій у сфері національної безпеки та оборони.