Землі, які належать громадянам інших держав, підлягають примусовому продажу, або ж примусовій націоналізації. У Федеральній службі державної реєстрації, кадастру і картографії Російської Федерації розповіли про наслідки указу президента РФ Володимира Путіна про заборону іноземним громадянам на володіння землею в Криму – інформує Діалог.UA.

Ми нагадаємо, що вчора набув чинності указ президента Росії про заборону іноземним громадянам і особам без громадянства мати земельні ділянки в Криму і розпоряджатися ними. Під ці обмеження потрапили ділянки, які відповідно до російського законодавства розташовані в прикордонній зоні.

Варто відзначити також, що під дію указу в першу чергу потрапляють ділянки, власниками яких з 2014 року є громадяни України. Як відомо, Україна і переважна більшість країн-членів ООН не визнають факт входження Криму до складу Росії в 2014 році і називають це анексією і окупацією.

В Росреєстрі заявили: землі в Криму, власниками яких є громадяни інших держав, включаючи Україну, за російськими законами підлягають примусовому продажу, або ж примусовій націоналізації. З цієї логіки випливає, що кум Путіна Віктор Медведчук, а також його дружина Оксана Марченко можуть втратити земельної ділянки між Алупкою і Сімеїзом, де розташований їх розкішний особняк.

Проте, не виключено, що Путін зробить виняток для своїх улюблених родичів, які так палко захищають “русскій мір” на території України і сприяють подальшій окупації Криму і Донбасу.

Додамо, що компанія Оксани Марченко заливає паливо в танки найманців РФ з “ДНР” і “ЛНР” розташований в Росії неподалік від кордону з Україною нафтопереробний завод, що належить дружині Віктора Медведчука Оксани Марченко, поставляє паливо на окуповані території Донбасу.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данилов, 19 лютого, в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” Кремль наполегливо нав’язував української влади саме Медведчука в якості головного посередника між Києвом і Москвою. Напевно насправді перед Медведчуком стояло завдання легалізувати так званий “особливий статус” для Донбасу, що створило б в Україні проросійський анклав.

Варто також додати, що 19 березня, активісти в Івано-Франківську пікетували заправку Glusco, яку вони вважають частиною бізнес-імперії народного депутата Віктора Медведчука і його партнерів братів Белзів.

Як повідомляють учасники акції, їхня мета – підтримати санкції, які запроваджує президент Зеленський проти Віктора Медведчука, пише «Місто».

20 березня, за задумом організаторів, має відбутися така ж всеукраїнська акція, до якої вони закликають доєднатися усіх небайдужих.

«В суботу, 20 березня о 17:00 приїдь на заправку Glusco, підтримай рішення Президента про санкції Медведчуку – вимагай закриття заправок Белза Glusco», – ідеться у анонсах.

«Всеукраїнська акція «Чиста Україна без Медведчука» проходитиме в знак протесту проти московського бізнесу в нашій країні. Приїдь, посигналь, ми маємо показати, що нам не байдуже, що нас багато, що медведчуківський бізнес не пройде. Путін – Медведчук – Белз – це ланцюг кривавого бізнесу на Прикарпатті. Цей бізнес фінансує українського ворога, який вбиває наших хлопців в АТО», – також зазначається в повідомленні.