Вже завтра Верховна Рада розгляне питання про відставку міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського.

Про це у Telegram-каналі повідомив представник уряду в парламенті Тарас Мельничук.

“Розгляд питання Верховною Радою України про відставку міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Абрамовського Романа відбудеться завтра, 21 жовтня, після 12:30 (перерви, встановленої Регламентом)”, — заявив Мельничук.

Нагадуємо, міністр охорони навколишнього середовища і природних ресурсів України Роман Абрамовський подав заяву до Верховної Ради України з проханням прийняти відставку з займаної посади.

Якщо міністром незадоволені в Офісі, і міністр не хоче псувати відносини з президентом, то він пише “за власним бажанням” Аналітик, політтехнолог Олександр Кочетков зазначає, що в нинішньому політичному циклі причина відставки будь-якого помітного чиновника завжди відома заздалегідь. Тому що вона одна єдина: чиновником незадоволені в Офісі президента.

“А ось чому саме незадоволені — це правильне питання. Роман Абрамовський, як, до речі і Олег Уруський (віце-прем’єр, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України — прим. Ред.) — теж кандидат на виліт, не з команди “Кварталу”. Він незрозумілий президенту, нудний і не вписується. Крім того, Мінекології — це ресурсне міністерство: всілякі дозволи на видобуток корисних копалин і так далі. Ось ці питання, з точки зору ОП, вирішувалися в Мінекології якось повільно “, — пояснює Олександр Кочетков.

Крім того, продовжує експерт, спостерігалося деяке підігрування великому металургійному бізнесу.

“А корупція в екологічних інспекціях, яка була завжди і є зараз, на ділі займає в претензіях місце в кінці списку, — впевнений Олександр Кочетков. — Якщо міністром незадоволені в Офісі, і міністр не хоче псувати відносини з президентом, то він пише “за власним бажанням”. Абрамовський так і вчинив “.