Сьогодні стало відомо, що на посаду радника міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського було призначено Антона Геращенка.

Про це можна було здогадатися з повідомлення на сайті Держприкордонслужби.

Де і зазначається, що Геращенко брав участь у нараді МВС, ДПСУ та Державної геокадастрової служби, на якій обговорювалося питання інвентаризації земель уздовж держкордону, а також передачі цієї території в постійне користування прикордонниками.

“Учасники домовилися про проведення повної інвентаризації земель, подальше забезпечення належного оформлення, а також реалізацію першочергових завдань з інженерного облаштування кордону”, – зазначається на сайті.

А також у повідомлені розповідалось і про його особисту роль

«Для вирішення даного питання в практичній площині Держприкордонслужбою спільно з МВС та Держгеокадастровою службою днями було проведено міжвідомчу нараду… В ній взяли участь… радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко…», – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, Антон Геращенко останніми роками працював заступником міністра внутрішніх справ та був звільнений Кабміном невдовзі після відставки Арсена Авакова.