У справі ексспівробітників “Приватбанку” немає політичної складової. Генпрокурорка Ірина Венедіктова наголосила, що вона базується лише на доказах та свідченнях.

Про це Венедіктова повідомила у своєму Facebook.

“Наголошую – ніякої політики, жодних зволікань, виключно докази, свідчення, експертні висновки і процесуальний прагматизм”, – заявила Венедіктова.

Крім того, генпрокурорка натякнула, що варто приготуватись “свідкам”, на діяльність яких правоохоронці дивились із закритими очима.

Раніше Венедіктова повідомила про вручення підозр колишнім високопоставленим співробітникам ПриватБанку в розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах, а також у службовому підробленні, що призвели до розтрати 136 млн грн.

Як стало відомо агентству “Інтерфакс-Україна” в правоохоронних органах, йдеться про екс-голову правління банку Олександра Дубілета, екс-першого заступника голови Володимира Яценка та першого заступника голови правління СК “Інгосстрах” (Дніпро) Олену Бичихіну. Джерело уточнило, що підозру вручено Яценку особисто, а Дубілету і Бичихіній – поштою.