Падіння рейтингу партії “Слуга народу” є “природним процесом”. Про це заявила народний депутат і кандидат в мери Києва від “Слуги народу” Ірина Верещук в інтерв’ю виданню “Гордон”.

“Я б говорила не про падіння довіри до влади. Люди не стали менше довіряти, люди стали менш задоволені владою. Звичайно, помилки у влади були, але я не думаю, що їх було багато або що вони були фатальними”, – сказала вона.

Верещук зазначила, що невдоволення владою породжує відсутність швидких результатів, “але швидкі зміни на краще не завжди об’єктивно можливі”.

“На все це наклалася ще й коронакриза, яка, до речі, змінює економічний і політичний ландшафт у всьому світі, змінює не в кращу сторону”, – додала Верещук.

Партія “Слуга народу” залишається лідером електоральних симпатій українців, незважаючи на те, що її рейтинг падає. Якщо на початку року політсила президента могла претендувати на 45% виборців, то тепер цей показник вже менше 30%.

Нагадаємо, крім цього кандидатка в мери Києва, народна депутатка партії “Слуга народу” Ірина Верещук заявила, що не вважає плагіатом свій відеоролик, в якому вона “літає” над містом з парасолькою.

В інтерв’ю виданню “Гордон”, вона підтвердила, що образ літаючої жінки з парасолькою – персонаж з книги англійської письменниці Памели Треверс “Мері Поппінс”. Верещук також зазначила, що ідея ролика їй подобається і вона “ні секунди не шкодує”.

“Ідея ролика мені подобається, я на неї погодилася і ні секунди не шкодую. Дату виходу ролика визначають в штабі, вони фахівці, їм видніше. Категорично не згодна з тими, хто намагається говорити про якийсь там плагіат”, – сказала нардеп. Вона зазначила, що зелений і жовтий – це кольори партії “Слуга народу”.

“Образ літаючої жінки з парасолькою – це з книги англійської письменниці Памели Треверс “Мері Поппінс”, по якій є фільми, театральні постановки і мюзикли. Так, кольори в нашому ролику збіглися з квітами в якомусь британському ролику, але це наші партійні кольори”, – доповнила Верещук.

До слова, кандидатку в мери Києва, народну депутатку партії “Слуга народу” Ірину Верещук протролили в мережі через зйомки рекламного ролика для виборчої кампанії.

Зокрема, на Facebook-сторінці “Рукавички Кличка” з’явилося відео, як Верещук, яка була вдягнена в жовтий плащ і тримала у руках зелену парасольку, “літає” над Києвом. У мережі її порівняли із Мері Поппінс.

“Пані-мері ніяк не може повернутися”, – сказано в підписі до ролика. У коментарях користувачі також провели паралелі із Поппінс.