Якщо українці не будуть дотримуватися карантину вихідного дня і всіх правил – може дійти до того, що буде локдаун.

Про це сказав заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко в ефірі програми “Свобода слова з Савіком Шустером”.

“Що головне – це карантин вихідного дня. Це наш шанс пройти без повного локдауна. Якщо всі дотримуватимуться карантину вихідного дня … Зараз ситуація дійсно, можна сказати критична. тому що ми йдемо, просто наздоганяємо ситуацію, яка вже була до цього. І якщо ми не будемо дотримуватися карантину вихідного дня і всіх правил – ми дійсно можемо дійти до того, що буде локдаун “, – зазначив заступник керівника Офісу Президента.

Він зазначив, що кілька тижнів тому був вибір – повний локдаун зараз, для того, щоб розірвати зв’язки, про які говорять лікарі, або робити карантин вихідного дня.

“Поспілкувавшись з епідеміологами, експертами і т.д., Кабміном прийнято рішення зробити карантин вихідного дня. На що ми сподіваємося і було за попереднім розрахунком – ми хочемо зупинити зростання числа захворювань кожен день. Стабілізувати ситуацію, якщо вдасться – трохи знизити кількість захворювань кожен день. За цей час, поки ми стабілізуємо ситуацію і буде карантин вихідного дня, ми кожен день займаємося фактично трьома головними питаннями: перше, готовність системи і вільні ліжко-місця”, – сказав Кирило Тимошенко.

Також Тимошенко зазначив, що в країні кожен день роблять по 70 тисяч безкоштовних тестів на коронавірус. Через ці слова в Мережі піднялася буря обурення і заступника Єрмака звинуватили у відвертій брехні.

“Вчора у Шустера з часткою наїзду на опонентів Кирило Тимошенко заявив, що в Україні кожен день роблять 70К тестів

безкоштовно !!

кому, де і за яких умов, Кирило?

якщо у тебе температура не 39-ть, навіть не дзвони – лікарі просто посилають і просять не хуліганити такими дзвінками

просто так прийти в поліклініку з кашлем і 37,1, щоб зробити тест – неможливо

і офіс президента про це добре знає, але ..

а потім Зеленський в новому відосику, емоційно читаючи з папірця, звинуватить херові канали в брехні

хлопці, не грайтеся з вогнем

ось ці тисячі, які не можуть навіть тест здати безкоштовно в цій країні, вони вас винесуть з теплої ванни

і вилікують асфальтом “, – обурюється журналіст Макс Назаров.

“Може в звітах для Офісу Президента і малюють 70-80 тисяч безкоштовних тестів на добу, але їх ніхто в країні не бачив. Відверта брехня Кирила Тимошенко демонструє рівень чиновника, який звик брехати Президенту розповідати про повний контроль над ситуацією”, – пише Резидент.

“Кирило Тимошенко на ефірі ток-шоу Свобода Слова Савіка Шустера відверто збрехав про 70.000 БЕЗКОШТОВНИХ тестів в день! Ось це комунікація, ось це зашквар! Браво!”, – обурюється Легітимний.