У видавництві ВІВАТ, яке займалось випуском скандальної книги Вахтанга Кіпіані “Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР” заявили про те, що вони будуть оскаржувати рішення Дарницького райсуду. Нагадаємо, згідно з цим рішенням автор книги повинен видалити із твору деякі слова і фрагменти, в яких згадується нардеп від партії ОПЗЖ” Віктор Медведчук.

Про це повідомило видавництво VIVAT у Facebook

“Цей суд – прямий і очевидний доказ того, що справа, за яку боровся Стус, – незавершена.

Ми були готові до такого рішення, адже було б наївно сподіватись, що в боротьбі з таким суперником, ми переможемо одразу. Натомість, ми не розраховували, що ми настільки недалеко пішли від тих часів, коли відбувався сам суд над Василем Стусом. У нас була надія на те, що часи змінились.

Ми прийняли непросте фінансове, але цілком зрозуміле для нас з точки зору моралі рішення йти в Апеляційний суд. Заява буде подана як тільки ми отримаємо повний текст рішення суду”.

 

У свою чергу екс-нардеп Семен Семенченко також не залишився осторонь резонансної події.

Про Медведчука і книгу Стуса. Ганьба звичайно. Тільки чомусь голосніше за всіх знову кричать прихильники «гетьмэна». Мабуть крик на їхню думку відбиває пам’ять у людей.

«Реформа судової системи» про яку нам п’ять років кричав Порошенко за останній рік логічно продовжена його послідовником. Ми зараз не її плоди пожинаємо? Га? Не суди а віконечка каси…

Ну а питання про те хто в 2014 році допоміг Медведчуку уникнути кримінального переслідування, потім створив йому умови для збагачення на продажах російського палива в Україну, скупки українських телеканалів і його політичного ренесансу для розумних людей – не питання.

Ну а так як розумних людей у ​​відсотковому співвідношенні у нас трохи то у нас тепер Петро Олексійович ще «головний борець з Медведчуком». Два нанайских хлопчика, блд. Вірніше вже три. Коричневий, Чорний і зелений. Зробили українців разом.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Дарницький районний суд 19 жовтня ухвалив рішення, яким частково задовольнив позов народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука проти журналіста й історика Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat про заборону видання і поширення книги «Справа Василя Стуса».