Зам. глави Офісу Президента Кирило Тимошенко, женучись за ситуативними перемогами «заганяє в політичний кут» Зеленського.

Таку розкладку по політичному кейсу подає тг-канал “Легітимний”.

“Якщо простежити тенденцію інсайдів, то в 2019 році влітку ми інсайдили, що Офіс Президента хотів влаштувати швидкий «рестарт» всієї вертикалі влади і перезавантажити регіональний кейс, щоб отримати цілковиту монополію, так як рейтинги були максимальні.

Але, Зеленського деякі «радники в ОП» переконали, що цього робити не варто.

Наше джерело повідомляє, що на той момент Зеленському це упакували так: необхідна противага між центром і регіонами, щоб створювати ілюзію хороший поліцейський і поганий. Пам’ятаєте цей фінт «вийди розбійник», так ось Зе повинен був «розбивати» місцеві еліти і викривати їх корупційність, але все пішло не за планом, так як Зе-команда почала сама заходити в регіональні «мутки» і отримувати «подарунки» займаючись схемами.

Зараз отримавши «умовний програш» на місцевих виборах, вони почали заходити в незручні договорняки з регіональними елітами і ламати конфігурації навіть використовуючи силовий блок. У цей момент вони почали потрапляти в десятки зашкварів, які триватимуть і в 2021 році.

Вся ця стратегія по «регіональному кейсу» помилкова, оскільки заганяє Зеленського в глухий кут, він стає тим, кого критикував в 2019 році йдучи у владу. Як говорить джерело, він стане “заручником обставин”, коли критикувати нікого не можна, так як кругом майже всі свої (ситуація з Партією Регіонів аналога 2010-13 років). Радники Зеленського і особисто Кирило Тимошенко допускають величезну стратегічну помилку, скорочуючи Зеленському можливості для маневрів і хоч якесь прокачування свого рейтингу. Увійшовши всюди в наймані працівники з місцевими елітами він буде нести відповідальність за їх провали. Зе-команда продовжує випробовувати “кадровий голод”, а призначення в регіонах йдуть по формулі “і так зійде”. Все це виллється в грандіозну політичну кризу, яку вже не врятувати буде “покупкою” замовних соціологічних досліджень “, – пише канал.

А ось тг-канал “Жінка з косою” доповнює цю інформацію:

“Наші колеги написали відмінну розкладку з регіонального кейсу, яка може «знищити» рейтинг Зеленського остаточно.

Хочемо доповнити, що така ж ситуація помилкова була не тільки у Партії регіонів аналога 2010-13 років, а й у партії Порошенка. Петро Олексійович просто виявився хитріший.

Він вийшов з цієї патової ситуації так: завжди лякав українців російським вторгненням, російською загрозою, загостренням пристрастей на лінії розмежування, війною, а також постійними провокаціями (остання така ситуація – це захоплення наших кораблів під Кримським мостом, куди Петро Порошенко їх відправив свідомо для підігріву напруження пристрастей і відволікання українців від внутрішніх проблем).

У кулуарах давно ходять чутки, що Зе-команда йде тим же шляхом і скоро їм також доведеться використовувати зовнішні міжнародні кейси для відволікання українців від внутрішніх проблем, яких з кожним днем ​​все більше і більше. Тому критика на адресу Росії буде йти по наростаючій “.