Президент Володимир Зеленський призначив Ігоря Гриневецького головою Одеської обласної державної адміністрації. Кандидатуру Гриневецького на засіданні 11 листопада погодив Кабінет Міністрів.

На цій посаді Гриневецький замінив звільненого Максима Куцого. Указ Володимира Зеленського 27 листопада оприлюднили на сайті офіційного представництва Президента України.

Володимир Зеленський висловив надію, що область буде розвиватися, адже вона є рідною для Сергія Гриневецького, і він як ніхто знає всі питання і потреби краю, – йдеться в повідомленні пресслужби.

Відзначимо, що Максима Куцого уряд звільнив 4 листопада.

Що відомо про Сергій Гриневецького:

Народився в 1957 році в Одеській області.

Випускник Одеського технологічного інституту холодильної промисловості і Української сільськогосподарської академії.

У 1990 – 1991 роках був 1 секретарем Роздільнянського райкому КПУ.

Нардеп України VI і VII скликань.

У 1998 – 2005 роках вже очолював Одеську ОДА – за президентства Леоніда Кучми.

У 2005 році був головою Одеської облради.

Депутат Одеської обласної ради з листопада 2020 року.

“Президент підписав указ про призначення Сергія Гриневецького губернатором Одеської області – це означає, що мер Геннадій Труханов (Кауфман / Грановський) посилюють свій вплив у регіоні і «договірняк» з Офісом Президента починає діяти. Чекаємо інформації хто ж все-таки стане секретарем міськради і облради. Інтриги вирують в кулуарах. Джерело вказує, що Труханову вже кілька разів телефонував заступник глави Офісу Президента Кирилом Тимошенко, комунікація у них складається нормальна. В одеському регіоні ОП може отримати хороші позиції навіть при тому, що вибори вони по факту програли. Хоча торги ще йдуть, може ми станемо свідками грандіозного “кидка”, – коментує призначення тг-канал “Легітимний”.