Сьогодні, 27 березня, російська армія завдала удару по місту Слов’янськ, що на Донеччині. На цей цинічний обстріл відреагував президент України Володимир Зеленський. 
 
Відповідний допис він опублікував у своєму телеграм-каналі.

“Ще один день, який розпочався з тероризму РФ. Держава-агресор обстріляла наш Слов’янськ. На жаль, є загиблий і постраждалі різного ступеня тяжкості. На місці працюють усі служби. Надається допомога. Триває розбір завалів. Ворог повинен знати: Україна не пробачить знущання з наших людей, не пробачить цих смертей і поранень. Усі російські терористи будуть розбиті. Відповідальність понесуть усі, хто причетний до цієї агресії”, – йдеться у дописі Зеленського. 

Зазначимо, що напередодні соціальних мережах та Telegram-каналах повідомили про приліт по Слов’янську. 

Місцеві жителі підтверджують удар по місту. За словами людей, прильот стався десь недалеко від центру. Повідомляють про те, що загорілися машини і на місце вирушили рятувальники.  

Також люди говорять про те, що у деяких будинках посипались вікна.  

Офіційної інформації щодо кількості постраждалих наразі немає. 

Зазначимо також, що місто знаходиться у безпосередній близькості до лінії зіткнення. Збройні сили України міцно тримають оборону та нещодавно здійснили успішний наступ на північній околиці Бахмута Донецької області й узяли під контроль частину території біля траси Е40 Бахмут – Слов’янськ.