Організація Північноатлантичного договору 4 квітня відзначає 72 річницю від створення. Президент Володимир Зеленський вже привітав партнерів.

Український лідер наголосив, що чекає на розширення співпраці нашої держави та НАТО. Крім того, він розраховує на підтримку союзників.

“Вітаю партнерів з НАТО з річницею Північноатлантичного договору! Чекаю на розширення нашої практичної співпраці для зміцнення євроатлантичної безпеки. Розраховую на підтримку союзників у наданні ПДЧ Україні,”– сказав президент.

Він додав, що армія України сильна і продовжує необхідні реформи.

Окрім цього, Міністр оборони України Андрій Таран подякував Північноатлантичному Альянсу (НАТО) і державам-членам за всебічну підтримку, яку вони надають Україні.

“Хочу висловити нашу щиру вдячність НАТО та її державам-членам за всебічну підтримку, що надається Україні, для зміцнення нашого оборонного потенціалу та вдосконалення оперативних спроможностей Збройних Сил України. За останні сім років Україна твердо відстоює не лише власну незалежність, а й безпеку та стабільність Європи, виступає потужним форпостом на східному фланзі НАТО”, – йдеться в повідомленні.

Він зазначив, що сьогодні курс України на повноправне членство в НАТО залишається нашим стратегічним пріоритетом та закріплений у Конституції України.

“Навесні 2021-го року ми знову переконуємося у безальтернативності вибору європейської та євроатлантичної інтеграції, розуміємо цінність безпеки та цивілізованої співпраці з країнами, які є стабільними, передбачуваними і демократичними партнерами”, – сказано в інформації.