Президент Володимир Зеленський розповів, навіщо партія “Слуга народу” вирішила висунути коміка Олега Філімонова кандидатом в мери Одеси.

Про це глава держави повідомив під час спілкування зі ЗМІ в рамках поїздки в Одеську область.

“Що стосується Філімонова, чому саме він? Ми знаходимося в прекрасному місті-герої Одеса. Місто, я вважаю, дійсно герой. Я говорю не тільки про Другу світову війну, не тільки про війну на Донбасі, я говорю про тих героїв, які представляли її (Одесу – Ред.) все життя – великі письменники, художники, вчені та спортсмени, які перетворили це місто на перлину “, – сказав він.

На думку Зеленського, Одеса потребує символу чесності, культурного лідерства, порядності, мера, якого знають не тільки в Одесі, а й за кордоном.
“Знають не через якісь кримінальні справи, а знають, як чесного, відому, я вважаю, легендарну людину. Люблять говорити, що він (Філімонов – Ред.) якийсь КВНщик. Мені здається, що це звучить дуже прикро , і не слово КВНщик, тому що той, хто “служив” в КВН, знає, що це дуже складно. Він представляв Одесу на рівні всіх країн СНД, і були чемпіонами (команда КВН з Одеси – Ред.) і тоді не говорили мовляв якийсь там, а говорили – наш символ, це гордість і обличчя Одеси “, – додав президент.

Також він зазначив, що в команду Філімонова входять бізнесмени, спортсмени та культурні діячі.

“Я вважаю, що ці люди не дадуть скривдити ваше прекрасне місто. Тому що у Одеси багато за ці роки забрали або можновладці, або ще якісь товариші, як власники танкера” Делфі “. Мені здається, що повернути це можуть люди , перш за все, порядні. Я так вважаю, це моя думка, я хочу, щоб нам не було соромно за кандидата, який йде від нас (від партії “Слуга народу” – Ред.). Я не хочу займатися ніякою агітацією, нікого вмовляти , я вважаю, що це несправедливо. Ми з будь-якою людиною будемо знаходити контакт. Мені небайдуже, що відбувається в Одесі “, – заявив глава держави.

Нагадаємо, 31 серпня стало відомо, що “Слуги народу” висунули в мери Одеси КВНщика Філімонова і уклали союз з Трухановим.