На наступних президентських виборах конкуренцію Володимиру Зеленському можуть скласти три кандидата.

Такою думкою поділився політолог Володимир Фесенко в інтерв’ю Politeka Online.

Експерт нагадав, що кандидатуру Зеленського почали обговорювати тільки за рік до президентських виборів.

“Я думаю, що у нас можна буде реально оцінювати хто є потенційними кандидатами, хто кине виклик Зеленському, не раніше кінця 2022 року”, – зазначив Фесенко.

За його словами, підготовка політичних еліт до президентських виборів почнеться не раніше, ніж за рік-два, але кандидатури вже обговорюються.

“Кастинг на потенційних суперників Володимира Зеленського може початися і раніше. Дискусії вже йдуть про Разумкова, останніми місяцями активно обговорюють тему Кличка, Гройсмана, але я думаю, що ще рано”, – зазначив політолог.

Раніше, Фесенко заявляв, що владі потрібен досвід Тимошенко в роботі над бюджетом.

Адже в арсеналі її професійних якостей вже є кейси подолання таких викликів. Це і протистояння епідемії і світовій економічній кризі в 2008-2009 роках, і досвід прем’єрства, коли люди були впевнені в новому дні і в тому, що держава зможе їх захистити.

“Наприклад, лідер” Батьківщини “Юлія Тимошенко була свого часу і головою бюджетного комітету, і двічі прем’єр-міністром, зокрема, під час кризи 2008-2009 років. Тому у неї є багатий досвід антикризового менеджменту, зокрема, як верстати бюджет в складних кризових умовах. До того ж “Батьківщина” в першому читанні підтримала бюджет”, – підкреслив Володимир Фесенко.