Ось про що пише Микола Томенко на своїй сторінці у мережі Facebook.

Наводимо слова автора без коментарів.

От вчора депутати вирішили доплатити своїм помічникам, точніше собі, різдвяно-новорічну доплату в 52,5 тисячі гривень!

Сьогодні депутати від «Слуги народу» планують збільшити зарплатню членам Нацради з питань телебачення та радіомовлення до 80 тисяч гривень шляхом внесення змін до закону.

А ще раніше судді Конституційного суду та інших судів переконали владу зафіксувати у Конституції свої спеціальні зарплати і пенсії!Я не знаю жодної цивілізованої країни світу, де б Конституційно чи законодавчо визначалися різні системи визначення оплати праці для посадовців і громадян!

Але унікальність української ситуації полягає в повній єдності підтримки оруельського підходу до поділу людей на сорти «рівних» і «ще рівніших» за визначення зарплат і пенсій.

Бо і американооптимісти й єврооптимісти та фанати російського світу вважають, що за 1,5 тисячі доларів вони працювати не можуть, оскільки й морозиво дітям на ці «мізерні кошти» не купиш!

Як так далі піде, то нинішні посадовці почнуть вносити в закони не лише спеціальні зарплати за посадами, а й за конкретними прізвищами.

П.С. Про 700 мільйонів бюджетних грошей для зарплат і політичної реклами владних і опозиційних партій у Верховній Рада на 2021 – або добре або нічого.

Про “політичних тварин» України, які рівніші за інших😡
От вчора депутати вирішили доплатити своїм помічникам, точніше…

Опубликовано Миколой Томенко Пятница, 4 декабря 2020 г.

В свою чергу, цікаво що про це скаже голова Верховної Ради, який був категорично проти всіляких надбавок у важкий для країни час, та як прокоментує цю ситуацію президент Зеленський? Що це за зарплатний бунт прямо під носом – пишуть українці в соціальних мережах.

Зазначимо, раніше, Лідер партії “Рідна країна” Микола Томенко коментував скандал з Конституційним Судом України, розповівши, чи вийде наша країна з цієї кризи. За його словами, КСУ приречений і варіант тільки один: політичний і суспільний тиск.

Український політик розповів, що потрібно робити Конституційному Суду, щоб закрити скандальне питання. За його словами, необхідно голові КСУ покинути свою посаду.

“Ті люди, особливо голова Конституційного Суду, який чітко показав, що він є абсолютно непрофесійно підготовлений, він не має права бути на цій посаді. Він пише заяву про відставку. Базові люди, які потрапили в скандальні речі, вони повинні написати заяву про відставку”, – заявив Микола Томенко.

На його думку, неможливо відправити всіх суддів Конституційного Суду у відставку, оскільки є, як мінімум, 4 суддів, які працюють адекватно.

Він також згадав, що свого часу Петро Порошенко пообіцяв суддям, що їх ніхто і ніколи не зможе зняти з посади, а також що вони отримують космічні зарплати.

На думку Томенка, це була помилка Порошенка, який, у свою чергу, за допомогою конституційної реформи, встановив величезну зарплату главі КСУ. Далі він сказав, що потрібно зробити, щоб Конституційний Суд працював нормально і повноцінно.

“Погані статті потрібно прибрати. Сьогодні потрібно підчистити і зробити адекватний закон Про Конституційний Суд і внести до розділу 12 відповідні зміни. Люди, у яких теща з Донецька все купує, родичі в Криму все купують, вони потрапляють в такі конфліктні речі”, – зазначив Микола Томенко.