Дружина проросійського нардепа Віктора Медведчука Оксана Марченко, проти якої РНБО ввела санкції, сказала, що має намір вступити в партію Опозиційна платформа — За Життя. Про це вона повідомила у своєму відеозверненні.

Марченко запевнила, що до вчорашнього дня, коли на неї та її чоловіка наклали санкції за фінансування тероризму, влада «сама того не розуміючи, змусила її взяти політичну зброю», щоб «стати поруч» із Медведчуком.

«Тепер, окрім одного Медведчука, ви отримали ще й Марченко, яка ніколи не прагнула в політику, але ви не залишили мені вибору. З сьогоднішнього дня я вступаю в партію Опозиційна платформа — За життя, де своїм головним завданням бачу захист українського народу від „зеленого“ свавілля і беззаконня», — заявила Марченко.

Варто зазначити, що секретар РНБО Олексій Данілов запевнив, що доказів на користь свого рішення у них достатньо.

“Я не відкрию великої таємниці, і це відкрита інформація: за 14 кілометрів від нашого кордону, на території Російської Федерації розташовано один із нафтопереробних заводів, яким володіють Медведчук, разом зі своєю дружиною, і Козак, також разом зі своєю дружиною”.

Спираючись на слова Данілова, нафтопродукти з цього заводу “постачають терористам”.

Експерти запевняють, що крім ще одного удару по Віктору Медведчуку, партія якого конкурує зі “Слугою народу” за перше місце в рейтингах, українська влада надіслала сигнал й іншим українським політикам.

“Санкції проти Медведчука і компанії – очікувано. Думаю, це ще й профілактичний сигнал іншим проросійським силам”, – вважає політолог Володимир Фесенко.

Анатолій Октисюк із Дому демократії в той же час бачить у санкціях знак від Володимира Зеленського для інших олігархів про те, що він здатен діяти рішуче.

“Це сигнал Коломойському, Фірташу та Ахметову. Ніхто з політичних гравців не вірив, що Зеленський узагалі на таке здатен. Він ніби звернувся до них: дивіться і поважайте мене”.

В свою чергу, Сергій Лещенко в своєму телеграм-каналі пише: 

Дружина Медведчука Оксана Марченко оголосила про перехід в політику і вступ до партії ОТЗЖ. У своєму зверненні вона також розповіла, що Зеленський і брати Шефір в 2003 році попросили у неї роботу і нібито завдяки їй отримали роботу на каналі 1 + 1.

Останній пасаж особливого роду занять, адже на той час офіційно ні Медведчук, ні Марченко не володіли акціями 1 + 1. І це значить, Медведчук як глава адміністрації президента використовував свою владу для тиску на приватні телеканали. Про що нам і так було відомо, але тепер завдяки Марченко є і офіційне підтвердження.

Як вам похід Оксани Марченко в політику?

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.