Керівника Офісу Президента Андрія Єрмака обрано головою президії Конгресу місцевих та регіональних влад при главі держави.

Голосування відбулося під час спільного засідання президії Конгресу та Національної ради реформ, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Організаційним комітетом з проведення установчих засідань Конгресу пропонується обрати головою президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України Андрія Борисовича Єрмака”, – зазначив перед голосуванням заступник очільника ОП Кирило Тимошенко.

За результатами голосування Єрмак одноголосно обраний головою президії Конгресу.

Як передають колеги Klymenko Time, Зеленський на самому засіданні буде, проте на брифінг він не залишиться.

Крім президента, в заході беруть участь: губернатор Черкаської області Олександр Скічко, нардепи Михайло Радуцький, Данило Гетманцев, мери Львова і Дніпра, Андрій Садовий та Борис Філатов. Також на Конгрес приїхав глава МВС Денис Монастирський.

До слова, сьогодні цей Телеграм-канал писав про альтернативний захід, який проводив Віталій Кличко і на якому був присутній спікер Ради Дмитро Разумков.

По суті, ми спостерігаємо чергову серію боротьби за владу на місцях. Обидві сторони медійно відпрацьовують тему.

Як повідомляв Укрінформ, 4 березня глава держави затвердив Положення про Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові, згідно з яким він є консультативно-дорадчим органом, а серед основних його завдань – сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування та налагодження ефективної взаємодії державних органів, моніторинг суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі на регіональному та місцевому рівнях.

3 червня головою Палати місцевих влад Конгресу було обрано Львівського міського голову Андрія Садового, його заступниками — мерів Житомира та Дніпра Сергія Сухомлина та Бориса Філатова.

8 червня головою Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад обрано очільника Одеської ОДА Сергія Гриневецького, а його заступниками – очільників Миколаївської облради Ганну Замазєєву й Чернівецької ОДА Сергія Осачука.