Телеграм канал Легітімний пише:

Наше джерело зі штабу Порошенка повідомляє, що Петро Олексійович сказав Олегу Синютці готуватись до перевиборів у 2021 році.

Джерело з Офісу Президента підтвердило дану інформацію, але повідомляє, що у мера Андрія Садового є шанс утримати владу у Львові за допомогою Офісу Президента, який підключить «силовиків» для «тиску» на «забруднені» місцеві еліти в особі Григорія Козловського та Ігоря Кривецького.

У цей момент «головну скрипку» може зіграти губернатор, який відноситься до групи «Ахметова», а вони зараз «підіграють» команді Петра Олексійовича.

Тому кінець цього року і перші півроку 2021 у Львові будуть торги і вічні перестановки, які можуть привезти до колапсу і перевиборів.

Також джерело доповнює, що у львівському кейсі можливі несподівані «сюрпризи» про які скоро почуємо.

В свою чергу, журналісти Клименко тайм зазначають:

Поспілкувалися з представниками “Свободи” про ситуацію у Львові, які нам розповіли цікаві розклади:

Участь “Свободи” в сьогоднішньому демарші “євросолідарності” (проведення першої сесії Львівської міськради нового скликання та обрання тимчасової президії) є питанням торгу фінансиста цієї політсили Ігоря Кривецького, у якого фактично “на руках золота акція”.

До місцевих виборів Кривецький попередньо домовлявся і з Андрієм Садовим (про ненапад), і з Петром Порошенком (про співпрацю).

Тепер “Свобода” піднімає ставки, щоб отримати більше “бонусів” від мера Садового, і “кине” тандем Порошенко / Синютки. Тим більше Кривецький завжди співпрацював з владою (не в його манері воювати в опозиції).

Підтверджує це формування “Свободою” більшості в Івано-Франківській міськраді з партіями “За майбутнє” і “Батьківщина” і в Тернопільській міськраді з “Слугами народу”, “За майбутнє” і “Батьківщина” (в обох випадках “ЄС” отримала відмову) .

Слід зазначити, що “євросолідарність” основний конкурент для “Свободи” на правому електоральному полі, якого “краще прибрати або він тебе з’їсть”.

Нагадаємо, спочатку сесію ТВК призначила на 3 грудня. Після скарги депутатів з “Європейської солідарності” її перенесли на 24 листопада. Лідер фракції ЄС у Львівській міськраді Петро Адамик вважає, що ці вимоги були повністю законними.

“Це єдиний легітимний шлях виходу з цієї ситуації. Він чітко описаний законом і відповідає рішенням ТВК. Чи хочемо ми лише повноважень Садового на кілька днів, щоб щось там собі вкрасти? Ні, це неправда! Депутати лише хочуть почати виконувати свої обов’язки, які їм доручили виборці. Міський голова просто боїться, що втратить контроль над процесом в сесійній залі, для нього це незвично “, – говорить Адамик.

Андрій Садовий вважає такі дії “Європейської Солідарності” незаконними. На його думку, ТВК прийняла незаконне рішення, яке він вже оскаржив.

“Керують не депутати, а якась маленька бізнес-структура, у якій міська виборча комісія на побігеньках. Якщо дивитися на букву закону, то виходить, що мої повноваження як міського голови зараз припинені. Підраховано 100% голосів, просто все це затягували для того, щоб зробити це екстрене засідання “, – упевнений Садовий.