Президент України Володимир Зеленський, який був госпіталізований до лікарні “Феофанія” із коронавірусом, записав своє друге зверення звідти до українців.

Воно було оприлюднене на офіційному Telegram-каналі глави держави, а також на YouTube Офісу президента. “Мій другий влог із самоізоляції. Цього разу з Русланом Стефанчуком та Олексієм Резніковим говоримо про карантин вихідного дня, вибори у США, роботу Верховної Ради, нові КПВВ та здоров’я українців”, – зазначив глава держави у дописі.

Що стосується відео, то його президент почав з розповіді про те, як проходить лікування у “Феофанії”. За словами Зеленського, там він нічим не відрізняється від інших пацієнтів.

“Кажуть, головна запорука швидкого одужання – це гарний настрій. Тому як це не парадоксально, але хочу подякувати нашим опонентам за фейк про те, що моє лікування коштує мільйони гривень на день. Дякую, що даєте можливість посміятися, піднімаєте настрій і дбаєте таким чином про моє здоров’я. Звичайно, все це маячня”, – сказав Зеленський.

Крім того, глава держави зазначив, що, незважаючи на хворобу, продовжує виконувати свої робочі обов’язки віддалено, і запевнив, що його самопочуття дозволяє це робити.

Крім того, Президент Володимир Зеленський відреагував на рішення деяких мерів міст бойкотувати запроваджений урядом карантин вихідного дня. Ці дії очільників міст глава держави пов’язує з другим туром місцевих виборів.

Про це він заявив у своєму відеозверненні.

За словами Зеленського, йдучи на такі рішення, мери міст думають про кількість голосів у другому турі, а не про рівень захворюваності на коронавірус.

“У деяких мерів продовжуються місцеві вибори. Вони думають не про кількість захворілих у містах, а про кількість голосів у другому турі. А ми робимо непрості та непопулярні кроки, бо боремося за життя українців”, – зазначив він.

Як пояснив глава держави, дотримання карантинних обмежень допоможе уникнути запровадження повного локдауну в Україні.

“Якщо продовжимо грати у “добрих поліцейських” на місцях, не будемо виконувати рішення уряду та відзначатимемо це концертами, або продовжимо не вірити в коронавірус, тоді, я впевнений, програємо всі ми. Не окремий мер, міністр чи президент, а програє вся країна”, – наголосив Зеленський.