На кордоні України можливі провокації з боку Росії та Білорусі. До таких дій країни-сусіди можуть вдатися під час спільних навчань.

Таку думку висловив командувач Об’єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенант Сергій Наєв. За його словами, Москва хоче перетворити Білорусь на свою військову базу начебто вже створеної в окупованому Криму.

Ба більше, Кремль рішуче налаштований це зробити. Наєв, припустив, що подальша інформаційна конфронтація Білорусі та України відбуватиметься за вказівкою з Москви.

Це може в найближчій перспективі мати загрозу реальних провокацій на кордоні під час подальших спільних навчань,– заявив Наєв.

Керівництво Білорусі готове йти на поступки Москві, якщо мовиться про важливі для Росії питання в обмін на утримання влади Лукашенком, а також економічні преференції. Доказом цього, на думку Наєва, є останні події за участі мігрантів.

Нагадаємо,Україна займається укріпленням кордону з Білоруссю. Свої дії держава координує з Польщею та Литвою.

Як пише 24 канал, три країни повинні вирішувати міграційну кризу. Слід готуватись до будь-яких сценаріїв. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Брюсселі під час ділового сніданку з міністрами закордонних справ країн-членів ЄС.

Кулеба розповів, що минулої неділі керівники безпекових та оборонних структур України зустрілися у Луцьку та запросили приєднатися послів з Польщі й Литви.

Сьогодні ми були сфокусовані на штучно створеній міграційній кризі, але ми не можемо знати, що трапиться завтра,– зазначив міністр.