На сайті президента України з’явилася неординарна петиція, яка закликає давати громадянам додатковий вихідний, але не всім, передає Корупція.Інфо

Так, в тексті петиції вказується, що для боротьби з курінням і частим вживанням алкоголю, деяким українцям необхідно буде ввести додатковий вихідний. Це стосуватиметься тих громадян, які не мають озвучених вище шкідливих звичок.

Більш того, здорові українці згодні на виділення щомісячної «допомоги по тверезості».

Звернемо увагу, що на сайті президента також розташовані петиції, що пропонують встановити в центрі столиці «таймер зовнішнього боргу» і оголосити термінову мобілізацію. Вона стосуватиметься простих українців, які хочуть надати гуманітарну допомогу главі МЗС РФ Сергію Лаврову у вигляді 10 кілограмів «аргентинської борошна».

Також в своїх петиція українці закликають перейменувати небоєздатний крейсер «Україна» на честь американського лідера Дональда Трампа, а також висилати з країни всіх людей, чий ніс схожий на ніс президента РФ Володимира Путіна.

Нагадаємо, українці хочуть, щоб особи, які обираються на виборах, несли кримінальну відповідальність за невиконання ними своїх передвиборних обіцянок. Петиція з відповідною ініціативою розміщена на офіційному сайті президента України.

«Для того, щоб побудувати нормальну, цивілізовану країну в Україні повинна бути введена кримінальна відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок», – пояснює автор петиції.

Нагадуємо також, що на сайті президента України Петра Порошенка розміщена петиція, автори якої запропонували заборонити чиновникам, народним депутатам і членам їх сімей лікуватися, вчитися і відпочивати за кордоном.

«Пропоную зобов’язати всіх членів сімей чиновників і депутатів вчитися, лікуватися і відпочивати в Україні на час каденції цих чиновників і депутатів плюс 5 років після закінчення роботи в органах влади», – йдеться в петиції.

Мета петиції – відродити вітчизняну освіту, медицину і попередити вивезення грошей.

На думку автора петиції Владислава Вікторова, «цей закон буде заохочувати чиновників і депутатів робити свою країну, а саме Україну, розвиненою в усіх напрямках, що не дасть спокуси виводити кошти з України для самозбагачення, для навчання і відпочинку своєї сім’ї за кордоном».