Нардеп від «Слуги народу» Олександр Дубинський прокоментував ситуацію з пожежею в будинку екс-глави НБУ Валерії Гонтаревої

Своє бачення ситуації він виклав у відеозверненні, опублікованому на Youtube.

«Сьогодні Валерія Гонтарєва повідомила про те, що її будинок в селі Гореничі згорів. У будинок, який обійшовся їй в 11 млн гривень, той в японському стилі, невідомі кинули пляшку із запальною сумішшю і він згорів», – нагадав він розповідь Гонтаревої.

На думку Дубинського, насправді все було зовсім не так, як хоче подати Гонтарєва.

«Чесно кажучи, мені складно уявити будинок з цегли, в який потрапляє пляшка із запальною сумішшю, кинута з-за паркану, і він згоряє. Ну, припустимо, це сталося. І, ясна річ Гонтарева у всьому звинувачує свого опонента, пана Коломойського», – зазначає Дубинський.«Я пропоную простий такий тест, який допоможе довести, що це чергова підстава Гонтаревої, спрямована на отримання політичного притулку. Всі, хто любить Валерію Олексіївну, всі хто постраждав від банкопаду, всі, хто постраждав від банкопаду, я вам рекомендую звернутися з простим запитом до Національної поліцію Київської області (село Гореничі знаходиться в Київській області) – був чи застрахований будинок Валерії Гонтаревої, коли була оформлена страховка на цей будинок, і власне був він застрахований саме від пожежі», – заявив Дубинський.

Він висловив переконання, що це все спосіб легалізації через страхові компанії доходів, одержаних злочинним шляхом, а в подальшому ці гроші переведуться за кордон.