Нефьодов розповів про нічну зустріч в Офісі Зеленського: «У когось зараз холодок по спині пробіг»

Про це в Facebook повідомив голова Державної митної служби Максим Нефьодов.

“#Недоторкані! Невипадкова зустріч увечері в Офісі Президента України. Щось страшне наближається для поганих людей. У когось зараз холодок по спині пробіг. Може, це просто протяг. А, може, це вітер змін …” – розповів Нефьодов, опублікувавши фото із зустрічі, на якому, крім себе, позначив ще Олександра Данилюка, Руслана Рябошапку, Іллю Михайлова, Юрія Драганчука, Сергія Верланова.

Додамо, голова Державної митної служби Максим Нефьодов заявив, що нова митниця в Україні буде створена до кінця вересня, а її співробітники пройдуть відповідну підготовку.

Про це він розповів, перебуваючи в Трускавці як один із представників так званої Школи народних депутатів партії “Слуга народу”.

“У новій митниці я поки єдиний співробітник. І нова митниця буде створена десь до кінця вересня”, – сказав Нефьодов.

За його словами, для майбутніх працівників нової митниці буде розроблений певний курс адаптації, свого роду “курс молодого бійця”, щоб підготувати їх до цієї роботи.

Свою участь у навчальній програмі, організованій “Слугою народу” спільно з Київською школою економіки для новообраних народних депутатів, Нефьодов пояснив тим, що це дуже важливо для народних обранців.

“Якщо депутати будуть працювати ефективніше, краще буде не тільки всій країні і платникам податків, але і мені реформу митниці буде проводити значно легше”, – сказав глава Держмитслужби.

Нефьодов також закликав бізнес-спільноту повідомляти йому про будь-які порушення на митниці та пов’язаних з ними осіб з метою ухвалення відповідних кадрових рішень.

“Я готовий від вас прийняти будь-яку інформацію про порушення, які допоможуть мені ухвалити відповідні кадрові рішення”, – додав новий голова митної служби.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський ввів першого заступника голови СБУ Івана Баканова і главу Державної митної служби Максима Нефьодова до складу Національної ради з питань антикорупційної політики.

Відповідний указ опубліковано на сайті глави держави.

“Ввести до персонального складу Національної ради з питань антикорупційної політики Баканова Івана Геннадійовича – першого заступника Голови Служби безпеки України – начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України; Затвердити в персональному складі Національної ради з питань антикорупційної політики Нефьодова Максима Євгеновича – Голову Державної митної служби України”, – йдеться в документі.