Політики розпродають елітне житло і тікають з України.

Люстрація і е-декларування змусило деяких українських політиків замітати сліди і продавати свою розкішну нерухомість, повідомляє Корупція. Інфо

Про це в ексклюзивному коментарі розповів політолог, директор Інституту політичних і маркетингових досліджень імені Тараса Шевченка Володимир Бондаренко.

Також він додав, що пропозицій вторинної нерухомості на ринку стало більше через те, що Україна залишає середній клас.

«Люди зрозуміли, що елітна нерухомість – це пасив. Розумно гроші переводити в бізнес. Не треба дивуватися, що елітних квартир в продажу стало більше. По-перше, деякі політики замітають сліди, по-друге, з України тікають залишки середнього класу. Особливо в Польщу, де до кінця року може виявитися до півмільйона наших мігрантів», – говорить Бондаренко.

Політолог зазначив, що причин, за якими власники збувають елітні квартири в столиці кілька.

«Когось попередили, що час їхати з країни. Тому фактично живуть на валізах. Старше покоління політиків хоче відпочити. Навіщо їм ці люстрації в сміттєвих баках? Вирішують, що краще забратися за кордон», – розповів Бондаренко.

Також він додав, що на це вплинуло і е-декларування.

«Щоб квартири не декларувати, їх краще продати і перевести гроші в готівку, в кеш, як вони це люблять називати», – зазначив політолог. При цьому він додав, що з дипломатичними паспортами не проблема вивезти гроші, адже з ними не перевіряють на кордоні.