Народний депутат від Радикальної партії О.Ляшка Сергій Скуратовський три роки поспіль забував декларувати будівельний бізнес дружини й прописав у родинній квартирі власника яхт-клубу та мисливських угідь.

Голова комітету ВРУ з питань будівництва Сергій Скуратовський в політику прийшов після Майдану, у 2014 році. До парламенту займався будівельним бізнесом: був власником і керівником приватної фірми “Грін Грей”.

Та компанія “Грін Грей” – це не лише корпоративні права. Фірма володіє земельною ділянкою та будівлею на Софіївській Борщагівці, на вулиці Гагаріна, 28. За цією адресою зареєстроване не лише саме підприємство, а ще ряд компаній, так чи інакше пов’язаних із родиною нардепа.

Саме в цій будівлі сидить керівництво забудовника житлового комплексу “Софія Київська” – “Софія буд груп”. Землею під житловим комплексом  володіє, зокрема, і компанія “Укрполіскорм”, і ця компанія також не чужа для родини Скуратовських. Упродовж 2014-2016 років єдиним власником “Укрполіскорму” була дружина нардепа  – Людмила Скуратовська.

В родинному офісі Скуратовських, на Гагаріна 28, журналісти програми “Наші гроші” зафіксували і документи іншої компанії “Прімател”.

Ця фірма володіє яхт-клубом із однойменною назвою, що розташований у київському парку “Дружби народів”. 

Керівником яхт-клубу працює помічниця нардепа – Олена Добровольська. Саме на її Mercedes депутат їздить і до парламенту, і до закритого яхт-клубу “Прімател”. Дружина народного депутата Сергія Скуратовського, Людмила, з 2006 по 2010 роки володіла двома англійськими яхтами SeaLine під назвами “Віва Божена” та “Кароліна Юг”, загальною вартістю близько 10 млн грн.

Водночас, на помічницю нардепа Олену Добровольську зареєстрована мальтійська компанія “Bogena Ltd”. Цій компанії належить яхта з назвою “Божена”, вочевидь названа на честь доньки нардепа.

На полювання Сергій Скуратовський виїжджає в угіддя, що знаходяться на території Макарівського та Бородянського районів Київської області. Угіддя, а це 30 тис.га землі, перебувають у користуванні мисливсько-рибальського клубу “Ярік”.

 

 

 

 

 

 

Популярне: “Вони ризикують запізнитися…”: Супрун різко прокоментувала занепокоєння Мережі стосовно “екстренної допомоги”