У лікарні Івано-Франківська померла трирічна дитина, батьки звинуватили лікарів, однак медики своєї провини не визнають.

Трагедія сталася в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні. Там померла дівчинка, яку госпіталізували з опіками різного ступеня.

За словами бабусі дівчинки Марії Ковальчук, онучка перевернула на себе гарячий бульйон і обпекла спину, правий бік і руку. Також невеликі рани були на ногах і лівій руці.
 
"Ми доставили дитину в ОДКЛ. Я везла її на руках до лікарні, у мене її забрали і віддали лікарям. Минув деякий час, дитині надали допомогу і пустили батьків. Шість днів її лікували, а сьогодні сталося непоправне. Лікарі говорили, що з онукою все добре, що вона йде на поправку, що за нею доглядають і сушать ранки. Нас запевнили, що все добре, а сьогодні ми дізналися, що вона мертва", – розповіла Марія Ковальчук.

Вона зазначила, що кілька днів тому онучці робили другу перев'язку під наркозом, після першого вона відійшла за 10 хвилин. А ось після другого батьків до дівчинки не пустили.

"Сказали, що вона спить. Але також повідомили, що її ще раз пізніше повезли в операційну, щоб поставити катетер, оскільки перший вона вирвала. Коли ставили новий, то зробили другий наркоз, щоб катетер під ключицю поставити", – поділилася бабуся.

За її словами, батьків в той день до дівчинки пустили вже близько 17 годин. До 22 години в лікарні були родичі дитини. Марія каже, що через деякий час внучка прокинулася попросила води і відразу вирвала її і знову заснула.

"Вона навіть не прокидалася так, як повинно бути. Просто блудила очима", – зазначила жінка і додала, що у дівчинки піднялася температура і щоб збити її, лікарі вкололи анальгін.

"У лікарні є номери батьків. Мої діти спали в машині під лікарнею і їм ніхто не дзвонив. Вранці вони прийшли під двері. Їм відповіли, що дитина під кисневою маскою. Коли хтось виходив з реанімації, то зять заскочив туди, а дочка залишилася за дверима і почула страшний крик. Їй двері відкрили вже пізніше", – сказала жінка.

Вона також каже, що за дверима дочка побачила свою мертву дитину. Це все сталося близько 9 ранку, а смерть констатували о 8:40.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

"У документах пишуть, що від 8:10 до 8:40 її намагалася реанімувати. У нас є підозри, що дитина не відійшла від наркозу, і я не розумію, що це таке було з двома наркозами? Нам про важкий стан дитини не говорили жодного разу. Звичайно, він був важким, але нам не повідомили, що критичним", – розповіла бабуся.

Головний лікар ОДКЛ Радислав Котурбаш відмовився давати коментарі. Сказав, що все це – неправда.

"Йде судова експертиза. Батьки неадекватно себе поводили, викрали історію хвороби. Це все зафіксовано. Вони обманюють, тому що біля дитини були весь час. Більше я нічого не скажу", – прокоментував Котурбаш.