Дружина нардепа Михайла Гаврилюка, який став героєм скандальної пародії "Кварталу 95", Ярина Гаврилюк саркастично подякувала гумористам за їхні жарти, які вона вже не дивиться. 

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на Facebook дружини депутата. "Вся стрічка новин забита Кварталом. Я, наприклад, не побачила нічого спільного між Михайлом і тим, що зняли ці "гумористи". Черговий (перепрошую) ви**р, передсмертна агонія чи ще одна невдала спроба бути смішними — називайте як хочете. Тим, кого обурює "творчість" 95-го, їх дії в Латвії, — можу порадити тільки одне — ігноруйте, а не накручуйте перегляди. Особисто я вже давно вдячна Кварталу, так як завдяки ним взагалі перестала включати телевізор: боюся зайвий раз побачити обличчя Зеленського (художній керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський). Одна біда: якщо телеканали і далі будуть годувати народ таким відверто тупим і неякісним продуктом, то просвітлення не дочекаємося ніколи", — написала Ярина Гаврилюк.

5804fc7507f0b

Користувачі соцмереж підтримали оцінку творчості "Кваратала 95" дружини Михайла Гаврилюка. Так, Людмила Петруник написала: "Так це правда, вони занадто перегинають палицю…" Eugenia Ladygina: "Смішно було до Майдану. А після жартів над подіями, в яких загинули люди, вони для мене не існують". Yliana Chervinska: "Цілком і повністю підтримую!". Tatiana Matwiejczuk: "Яриночка, я пишаюся паном Гаврилюком, він депутат від нашого Києво-Святошинського району в ВР. Побільше б таких патріотів-українців в нашому парламенті".