І роблять це руками їхніх же батьків. Мовляв, серед родичів збирають підписи, якими вони мають підтвердити відмову від бюджетних сніданків для початкової школи. 
 
"До нас телефонують батьки зі шкіл та кажуть, що їх примушують відмовлятися від бюджетного харчування. Однак батьки не називаються, також не кажуть, які це школи, щоб не зашкодити своїм дітям. Наразі ми звернулися до міської влади щодо цієї ситуації", – каже прес-секретар громадської організації "Пліч-о-пліч заради майбутнього” Ірина Маланчук.
 
У міському управлінні освіти цю інформацію заперечують. Ба більше, кажуть, що батьки добровільно відмовляються від бюджетного харчування. Підписи під цим вже поставили майже півтисячі львів'ян.
 
"Випадки, коли батьки відмовляються від харчування, ми маємо. Це 430 дітей, які не харчуються. Їм батьки дають їжу чи кошти на неї, – каже головний освітянин Львова Галина Слічна. – Батьки кажуть, що багато продуктів харчування залишається в їдальні, тобто багато дітей або майже взагалі не з’їдають, або їдять лише трохи, інші діти з’їдають усе. Велика кількість продуктів йде у відходи через це. Щоб ви розуміли, це не політика, адже батьки мають право відмовитись від харчування”.