У Тернополі вибухнув скандал через лікаря, що відправила пацієнта із внутрішньою кровотечею відпочивати додому.

Моторошною історією, яка сталася з її батьком, поділилася у Facebook Аліна Пилипів. Чоловік звернувся до гастроентеролога міської лікарні №2 зі скаргами на погане самопочуття і чорний пронос.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

За словами жінки, лікар підозрювала кровотечу, адже призначила йому кровоспинні препарати, але, незважаючи на це, відправила додому на вихідні. "Хірургів або ендоскопістів вона не кликала, сказавши, що в таку пору вже нікого немає. Каже, ви йдіть додому, лежіть, на роботу не ходіть. Пийте багато води і коліть уколи! А в понеділок вранці прийдете і будемо обстежуватися", — розповіла Пилипів.

На щастя, вона вчасно відчула, що з батьком щось не так, і зв'язалася зі знайомим лікарем, яка наполягла на терміновій ендоскопії. Саме завдяки цьому чоловіка вдалося врятувати.

"Ми ввечері зробили ендоскопію, а там шлунок весь залитий кров'ю! Виразка! Батькові в лікарні вночі з літровими крапельницями стало погано. Його в суботу перевели в реанімацію у важкому стані. Ви собі уявляєте, щоб б було, якби він послухав цього "лікаря" і залишився вдома? Він і до понеділка б не дожив!" — із жахом поділилася жінка.

Користувачів вразила недбалість горе-лікаря. "Тримайтеся, все буде добре!", "У мене через лікарську помилку помер тато. Лікували два тижні і відпустили додому", — поділилися вони у коментарях своїми переживаннями.