В анексованому Криму окупанти на пропускному пункті перед в'їздом на Керченський міст крадуть гроші у водіїв під час перевірки автомобілів.

"Перед в'їздом на міст окупанти не тільки шмонають машини крутіше прикордонників, так ще і тут же крадуть усе, що погано лежить", – пише Кримський бандерівець у блозі.

Зокрема, один із жителів Судака, який займається вантажними перевезеннями на півострові, заявив, що "митниця" витягла з його сумки в кабіні всі гроші – 11 тисяч рублів (4,7 тисячі гривень).

"Це при тому, що сумка була прибрана. Ось такий огляд проводить"митниця". Зникнення виявили одразу, оскільки вони навіть не поклали сумку на місце, але не спійманий – не злодій. Водії, що їдуть до Криму, не будьте так само довірливі на пункті пропуску!" – наголосив він.

Водій зазначив, що з ним це трапилося вперше за 10 років роботи.

"Мабуть, Крим не наш? Нехай їм ці гроші вийдуть боком", – звернувся він до окупантів.

Окрім того, додамо, що у незаконно анексованому Росією Криму поставили на місце громадян РФ, які переїжджають туди.

Реакцією жителів півострова поділився в мережі блогер, опублікувавши відповідні скріншоти.

Так, приводом для обговорення користувачів став пост росіянки, яка не могла вирішити, переїхати їй в Крим, де працює чоловік, або вибрати Тамань через невтішні відгуки в мережі про Керч.

"Навіть не думайте сюди їхати", "Тамань", "Так. Їдьте в Тамань", "Тссс. Погано у нас, погано. І так багато хто їде", "Правильно, не треба до нас, давайте в Тамань", "Ласкаво просимо звідси ", – написали в коментарях кримчани.

Деякі і зовсім не приховували свого невдоволення: "Задовбали сюди їхати! Три роки в садок не можемо потрапити через цих понаїхавших! Сидіть вдома!"

Як розповіла автор поста, її нібито не бентежить "побутова невлаштованість міста". У відповідь інші "понаїхавші" вибухнули страшилками про півостров.

"Містечко запорошене, брудне, то воду відключають, то світло. Російських банків немає", – написав Євген Дацюк.

"Тут дуже важко. Немає банків, немає стільникових операторів, з кожною проблемою треба на Кубань їхати. Ціни на просту картоплю в два рази вище, про ліки я взагалі мовчу", – продовжила колись мешканка Ханти-Мансійська.

Додамо, як заявила член Меджлісу кримськотатарського народу Гаяна Юксель, Російська влада розраховує на повторний "референдум" про статус окупованого Криму, який, на думку РФ, допоможе остаточно "узаконити" анексію українського півострова. Саме тому відбувається інтенсивне заселення Криму росіянами паралельно з вимушеним від'їздом звідти українців і кримських татар.