Хаотичні дії Кабміну і відсутність чіткої стратегії розвитку на тлі наближення економічної кризи демонструють українцям всю некомпетентність Уряду.

Настільки слабкого глави Кабміну у нас не траплялося за всі роки незалежності, пише на своїй сторінці в Фейсбуці відомий український блогер Сергій Марченко.

«Ще ніколи в історії України не було такого незначного прем’єра, як Шмигаль. Таке враження, що вся наша країна бере участь у реаліті-шоу «Тупий і ще тупіший». Прем’єр щодня робить якусь тупу фігню, а ми дивимося, офігіваючи, сміємося, плачемо, обурюємося, але продовжуємо дивитися цей захоплюючий серіал з мініатюрами Кабміну з купою помилок, списаною з інтернету програмою уряду, яку дружно відкидають самі Слуги народу в комітетах ради, відкриттям підприємств без відкриття транспорту тощо», – зазначає він.

«Через півроку Шмигаля викинуть на смітник точно так само, як викинули на смітник хіпстера Гончарука з його наївними «реформаторами».

Поки Шмигаль збирає від президента весь негатив, а з корупційних потоків мільйони на подальше безбідне життя, економіка стрімко падає в такий мінус, що уряд Тимошенко в 2009 році на тлі «слуг» може здатися просто зразковим», – підсумував автор.

Також, як повідомляє телеграм канал Резидент: Наше джерело в ОП повідомило, що в Офісі Президента прийняли рішення не повторювати помилок з Урядом Шмигаля, як це було з Гончаруком.

Імунітет Прем’єр-міністр не отримає найближчим часом, а восени існує сценарій перезавантаження Кабміну.

До слова, багато українців вкрай невдоволені діяльністю прем’єра Шмигаля, і хотіли б бачити на його місці саме Міхеіла Саакашвілі.

Ще до офіційного призначення екс-президента Грузії, у мережі прозвучала заява про те, що Міхеіл Саакашвілі, можливо, претендуватиме на посаду прем’єр-міністра.

Про це заявив народний депутат України (фракція “Слуга народу”) Олександр Дубінський.

“Що ж до Саакашвілі, я в цій ситуації повністю на стороні призначення Саакашвілі віцепрем’єром з реформ. Питання, звичайно, які повноваження він отримає в рамках цього призначення, тому що віцепрем’єр без повноважень – це просто кабінет, шість помічників, службовий автомобіль і не більше. Але пан Саакашвілі, як мені здається, людина такого таранного типу, тому, якщо встане на лижню і буде рухатися в потрібному напрямку, він отримає повноваження і вплив, і піар, і можливості, і, можливо, претендуватиме на посаду прем’єр-міністра.

Тому що ті чутки, які я чув раніше, у них наче обговорювалося призначення Саакашвілі прем’єр-міністром через один-два місяці.

Можливо, його призначення віцепрем’єром з реформ якраз необхідне, щоб показати певну спадковість для того, щоб він таки цю позицію зайняв і люди до нього звикли, і це не було би черговою кадровою “чехардою”, яка іноді бентежить, іноді викликає побоювання”, – заявив Олександр Дубінський.