Уряд очікує, що вже в 2022 і рік середні зарплати по країні будуть на рівні 15 тис. Гривень. Таким прогнозом на своїй сторінці в Facebook поділився прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

 

“У червні середні реальні зарплати перевищили докризовий рівень і склали 11,6 тис. Грн. Економіка почала відновлюватися, а люди – повертатися на роботу. Ми очікуємо, що вже у 2022 середні зарплати по країні будуть на рівні 15 тис. Грн, – написав голова правління.

Він також зазначив, що промисловість в липні продовжила демонструвати зростання на + 1,4% проти червня цього року.

“Через піку економічного коронакрізіса в березні і квітні промислове виробництво все ще демонструє падіння рік до року. Однак останні 3 місяці відновлення дають надію, що ми почали стійкий тренд на зростання”, – написав Шмигаль.

Крім того, за словами прем’єра, кредитні програми для українських фермерів і невеликого бізнесу продовжують набирати обертів.

“Уже більше 5 млрд доступних кредитів видано за програмою “5-7-9%” і ще понад 300 млн гривень компенсовано нашим фермерам, щоб вони також могли отримати дешевий ресурс для розвитку власної справи”, – зазначив він.