Кандидат у президенти лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що Генеральна прокуратура "штампує" проти неї справи як проти головного конкурента Петра Порошенка на майбутніх виборах.

Так вона прокоментувала доручення генпрокурора Юрія Луценка Антикорупційній прокуратурі перевірити заяву про за фактами можливого незаконного збагачення Тимошенко.

"Читаю новини: Луценко доручив САП перевірити заяву про "імовірний злочин" Тимошенко. Хто не в курсі – йдеться про американських лобістів, які нібито працювали на мою користь. Події майже річної давнини!", – пише Тимошенко в Facebook.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Політик стверджує, що навесні 2018 року дізналася про те, що хтось у США найняв для неї лобістів.

"10 квітня 2018 року я звернулася до найнятої компанії з повідомленням про неможливість співпраці, оскільки контракт був укладений без мого відома і без моєї санкції. Шкода, що Генеральний прокурор не може зробити елементарний пошук в Гугл, перш ніж гучно заявляти про "злочини", – каже Тимошенко.

На думку кандидата в президента, чинна влада використовує методи екс-президента Віктора Януковича: "Технології – відпрацьовані ще Манафортом. Навіть список закидів той самий".

"Я би все-таки рекомендувала Юрію Віталійовичу дослухатися нашої дружньої поради і піти у відпустку на час виборчої кампанії. А то якось незручно виходить – він спочатку палко підтримує Петра Олексійовича на його висуванні, а потім одну за одною штампує висмоктані з пальця справи проти його головних конкурентів", – заявила Тимошенко.

В свою чергу у Луценка відповіли на "дружню пораду" Тимошенко.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вважає, що наразі не час йти у відпустку.

Про це на своїй сторінці у Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

"Немає часу гратися в політичні ігри. Немає часу мірятися провадженнями. Немає часу ходити у відпустку на вимогу окремих політиків", – написала вона.

В іншому дописі вона написала: "Юрій Луценко вважає себе зобов'язаним неперервно виконувати обов'язки Генерального прокурора саме для того, щоб ніхто не використовував ГПУ у політичній конкуренції".