Український дипломат Сергій Кислиця не витримує вислуховувати усю ту маячню, яку постійно несе його російський колега Василь Небензя.

Вчора, 23 листопада, на Радбез ООН представник РФ Василь Небензя звинуватив ЗСУ у тому, що саме через них під час ракетних атак РФ страждають мирні жителі. За його словами, українські ракети, що збилися з курсу, або їхні уламки потрапляють у цілі, які “Росія не збиралася вражати”.

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, якому постійно доводиться слухати маячню Небензі в ООН “про бойових українських комарів, кажанів і птахів” вже не витримав і висловив своє ставлення до сказаного Небензою, показавши йому та РФ той самий палець.

“Слухати посланця Путлера в Радбезі ООН, як і сьогодні, — один із найжахливіших моїх обов’язків. Навіть знаючи, що його місце в пеклі вічне, сьогоднішній терористичний напад Путлера на Україну не залишає мені дипломатичних варіантів. У пеклі буде “плач і скрегіт зубів”, але не буде покаяння”, – написав він.

Своє ставлення до Росії він висловив красномовним фото.

Таку думку Сергія Кислиці підтримали в коментарях під його дописом окремі колеги та підписники:

Тепер це дипломатія. Блискуча робота пане амбасадоре. Австралія з вами!

Мені здається, що вперше в історії України ми так пишаємося нашими дипломатами!!! Зрештою, вони такі, як увесь український народ: мужні, креативні, сучасні, проривні та з Україною в серці!

Де ви взяли таку футболку?

Як відомо, представники РФ вже неодноразово вигадують причини, через які вони атакують ракетами Україну і чому Росія в принципі напала на нашу країну.

Нагадаємо, що раніше Небензя заявив, що російські окупанти нібито виявили в Україні безпілотники, які можуть “розповсюджувати комарів, заражених небезпечними вірусами”. Після цього міністр оборони України Олексій Резніков пожартував, що в Україні оголошено часткову мобілізацію, в рамках якої планується призвати близько 300 тисяч комарів.