Що цікаво, шуллєр, бо інакше цього брехуна не назвеш, спікер ВР Андрій Парубій неодноразово заявляв про наявність чи то 237, чи вже 227 нардепів в коаліції, але в підсумку сказав, що згідно законодавства він не має права рахувати нардепів у коаліції, передає Корупція.Інфо

Популярне: Те, що буде відбуватися з погодою на Львівщині на цих вихідних змусить вас сидіти вдома

А хто тоді має? Хто керує Верховною Радою? Почекун, чи хто? Та й його однопартієць і попередник Турчинов у 2014 році при тому самому законодавстві на запит журналістів надав тодішній список членів коаліції. То що заважає це зробити Парубію. Відповідь очевидна – відсутність коаліції і боязнь втратити своє крісло.

А крісло таки хитається. Адже для порятунку коаліції чи то Ляшко, чи то навіть Литвин зі своєю групою депутатів можуть підкласти владі своє олігархічне плече))

Повертаючись до теми коаліції і Парубія, кілька днів тому вищий адмінсуд за позовом вигнанця з БПП Миколи Томенка, який через суд вимагає надати йому список членів коаліції, визначив відповідачем по справі саме голову Верховної Ради – тобто Парубія. І вже дуже скоро суд таки змусить Парубія оголосити список коаліції.

Хоча…з такими темпами не факт, що на кріслі ще сидітиме Парубій, та й взагалі чи ця Рада може на той момент саморозпуститься…