ШОК!!! Під сина президента переносять початок навчального дня у школах

19/05/2017
ШОК!!! Під сина президента переносять початок навчального дня у школах

Чиновники почали виконувати вимогу президента Білорусі Олександра Лукашенка, пересунувши на годину початок навчального дня у школах. Це рішення Лукашенка вже викликало шквал критики і насмішок в країні, передає Корупція.Інфо

Популярне: ВАЖЛИВО!!! Микола Томенко зробив гучну заяву, ці слова просто обпікають

Середні школи Мінська вже отримують розпорядження управлінь освіти про перенесення початку уроків з 8.00 на 9.00. На черзі навчальні заклади в інших регіонах країни. Оскільки до кінця навчального року залишилося півмісяця, то нововведення повинні вступити в дію у вересні.

З ініціативою перенести початок навчального дня в школах виступив Олександр Лукашенко під час свого щорічного послання до народу і парламенту Білорусі 21 квітня. У розділі, присвяченому питанням освіти, президент висловив думку: хвороби дітей пов’язані з тим, що вони мало сплять. При цьому Лукашенко послався на свого молодшого сина, 13-річного Миколу.

«Я питаю, що ти робив на першому уроці? Всі сплять, ну, і я трохи задрімав. Ти ж син президента, так робити не можна», – повідомив подробиці свого спілкування з сином глава держави. І заявив, що заняття в школах повинні починатися о 9 ранку, незважаючи на те, коли починається робочий день у батьків учнів.

 


Коментарі

X

Підпишіться на нашу розсилку новин