Прокуратура наполягала на продовженні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, але суд вирішив інакше, передає Корупція.Інфо

Популярне: ШОК! Суд прийняв рішення у справі Штепи, вона й сама на таке не сподівалась

 Штепа повинна постійно перебувати за місцем проживання в Слов'янську

 У Харкові суд змінив на домашній арешт запобіжний захід для екс-мера Слов'янська Донецької області Нелі Штепи, яку звинувачують в сепаратизмі.

Відповідне рішення сьогодні, 20 вересня, ухвалив Ленінський райсуд Харкова.

За відомостями прокуратури, суд змінив запобіжний захід для Штепи з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт з носінням електронного засобу контролю.Обвинувачена повинна постійно перебувати за місцем проживання в місті Слов'янську Донецької області. «Прокуратура наполягала на продовженні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, оскільки Кримінальний процесуальний кодекс України не передбачає інших видів запобіжного заходу для підозрюваних у ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність держави).

Крім того, на думку процесуальних керівників в цьому кримінальному провадженні, можливі ризики актуалізуються в зв'язку зі зміною запобіжного заходу.

Позицію суду прокуратура коментувати не може, до того ж озвучена тільки резолютивна частина рішення », – відзначили в прокуратурі.

Екс-мер Слов'янська Донецької області Штепа звинувачується в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, якщо вони спричинили загибель людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) Кримінального кодексу України.‡агрузка...