Експерт-криміналіст команди «Слідство ведуть екстрасенси», яка виходить на телеканалі СТБ, Наталія Костильова на своїй сторінці у Facebook написала про деякі результати напрацювань, які їм вже вдалося дослідити, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ця історія розчулить кожного! Врятував від Голокосту і прожив з нею все життя. Від подробиць мурашки по тілу

Жінка каже, що усі звинувачення у ЗМІ про її нібито причетність до «русского мира», не що інше , як політична спекуляція і спроба «будь-яким чином «очорнити опонента». Однак в даному випадку усе спрацювало навпаки і привернуло до історії із вбивством 17-річної дівчинки ще більше уваги. Костильова запевняє, що хлопець, якого підозрюють у вбивстві, не винен і йому зараз потрібна допомога досвідчених адвокатів.«Ніж, знайдений біля тіла вбитої Ірини Мукоїди, не є знаряддям вбивства, як запевняє поліція. Про те, як на ножі з’явилася ДНК хлопчика, обвинувачений в навмисному вбивстві розповів у суді. Місце, де знайшли тіло дівчинки і місце злочину – не одне й теж саме, як запевняє поліція. Дівчинка з’явилася на узбіччі о 7 годині ранку. Неповнолітнього хлопчика заарештували, порушуючи всі можливі закони і навіть права дитини. Василя Гнатюка, якому 16 років, забрали о 12 годині дня без дорослих і батьків, до 19:00привезли до нього алкоголіка-батька, який підписав документи, не пам’ятаючи які саме. Допитували хлопчика, згідно із протоколом, в 22:21, суд – о третій годині ночі», – написала Наталія Коростильова.

Криміналіст також додала , що за нею зараз слідкують і її телефон прослуховують:

«Лише дивом нам вдалося доставити відзнятий матеріал до Києва. Однак я маю сили перебороти свій страх та пережити психологічні атаки для того, щоб публічно оприлюднити зібрані мною факти. Бо якщо не побоялися люди Вишнівця, а їм там жити, то мені тим більше потрібно набратися сміливості. Проаналізувавши прокотокол допиту хлопчика, якого звинувачують у вбивстві, порівнявши його есе і тексти, написані ним раніше, поговоривши з його вчителями, підключивши спеціалістів, порівнявши його словниковий запас, можу заявити, що протокол писали не з його слів, а дали йому підписати вже готовий, сфабрикований дорослою людиною».

Наталія Костильова пише, що наразі підозрюваному Василю Гнатюку потрібна допомога кваліфікованих юристів. Обіцяє надати факти та докази ті, які вже має, і навіть познайомити зі свідками.