Колишній генпрокурор Віктор Шокін вважає, що нинішній керівник ГПУ Юрій Луценко може подати у відставку, якщо побачить, що "недопрацьовує". Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Корупція.Інфо

"Кожен генеральний прокурор, якщо вважатиме можливим і побачить, що він недопрацьовує, він сам піде, як це зробив Ярема, як це зробив я", – заявив він.

У лютому 2016 р. президент України Петро Порошенко запропонував Шокіну подати у відставку. 29 березня Рада дала згоду на звільнення президентом генерального прокурора України Віктора Шокіна.

12 травня Верховна Рада призначила Юрія Луценка генеральним прокурором України.

Новини за темою: ГПУ не заводила справ щодо Махніцького, Яреми або Шокіна
У "Голосі України" був опублікований закон по Генеральній прокуратурі, в якому змінено вимоги до кандидата на посаду генерального прокурора. Закон прийнятий сьогодні 258 голосами нардепів.

Згідно з прийнятим законопроектом, кандидат на посаду генерального прокурора повинен мати вищу освіту, не обов'язково юридичну, і стаж роботи у сфері права або законодавчому та/або правоохоронному органі не менше п'яти років, володіти державною мовою, мати високі морально-ділові, професійні якості та організаторські здібності.