Хорошо известно, что нашим северным соседям также живется не сладко. И агрессивная политика Путина направлена ​​не только на его ближайших пограничных соседей. Мало того, в критическом состоянии свобода слова, а о незаангажированности СМИ, можно только молчать. 

Однако лучше ситуацию изнутри знают местные жители, те кто на собственной шкуре годами испытывает это влияние. Именно поэтому наша команда решила процитировать для Вас слова российской правозащитницы Елена Васильева, которая, находясь во Львове, шокировала своими откровенными признаниями о Путине и России.

1. У Росії – жорстка цензура. Інформація, яку хочуть оприлюднити, проходить кілька рівнів контролю

2. Росіяни знають, що, якщо когось "мочать", то значить він говорить правду.

3. Не треба боятися Путіна. Він гравець у покер. Тому цей злобний карлик постійно блефує.

4. Російських військових, які загинули на Сході України, ховають, як собак. Їх закидають у канави та обливають бензином.

5. У Кремлі перебувають люди, які виконують будь-які накази Путіна. Однак вони не знають, що таке стратегія та тактика.6. Путін злякався Майдану. Тому він і влаштував війну. Скажу чесно, що режим Путіна довго не протримається.

7. У Росії говорять, що бандерівці їдять дітей.

8. Російські військові не знали, що їх закинули в Україну. Вони мали спотворені карти, тому не змогли зорієнтуватися.

9. Росіянки починають не відпускати своїх рідних на війну.

10. У Росії переслідують активістів, які виступають проти війни з Україною. Їх катують та б'ють.

Совсем не удивительно, что эту информацию правозахниця могла озвучить только во Львове. Ведь, по словам госпожи Елены, если бы нечто подобное услышали у нее на родине – это уже опиилася бы за решеткой.

 

Автор: Кай Кіт