Міністерство закордонних справ України підтвердило, що президент Петро Порошенко та очільник США Дональд Трамп незабаром проведуть зустріч
Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, – передає Корупція Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО! Ви маєте знати ЦЕ про 15 червня, щоб не накликати на себе страшну біду! Має прочитати КОЖЕН!​

Відповідаючи на запитання стосовно того, чи можливий візит Порошенка до США вже наступного тижня, він не назвав конкретних дат, однак підтвердив, що до зустрічі двох лідерів вже готуються.

"Зустріч відбудеться, звичайно, ми її готуємо. Але ми повинні витримати інтригу. Найближчим часом Святослав Цеголко зробить відповідну заяву, синхронно з нашими американськими друзями, але ми зараз працюємо над змістовною частиною мови", – наголосив Клімкін.

За його словами, співрозмовники мають намір обговорити виконання Кремлем Мінських угод, анексію Криму та права людей на півострові. Також буде порушено питання двостороннього співробітництва між державами та допомогу українським реформам.

Понад те, за словами міністра, на порядку денному буде питання щодо співпраці в сфері безпеки. МЗС очікує на важливі політичні рішення у цьому питанні.

Також Порошенко і Трамп мають намір погодити формат участі США у перемовинах щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

"Нам було перед цією зустріччю важливо домовиться з американськими партнерами щодо їхнього формату ангажування, буде це паралельний формат, або це буде формат взаємодії на певних рівнях з нормандським форматом. Тому чекайте найближчим часом багато важливих новин", – підсумував Клімкін.