Голова Закарпатської обладміністрації Геннадій Москаль має намір подати в суд на народного депутата Надію Савченко за звинувачення у контрабанді сигарет з ОРДЛО в країни Євросоюзу, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

Так, на своєму сайті глава ОДА нагадав, що ще 28 вересня Савченко в прямому ефірі одного з телеканалів голослівно звинуватила його і главу Донецької ВГА Павла Жебрівського в контрабанді сигарет з ОРДЛО в країни Євросоюзу.

"А потім публічно пообіцяла, що протягом місяця надасть докази цієї контрабанди в Генпрокуратуру і СБУ. Місяць пройшов, ніяких доказів немає. Мабуть, шановна народна обраниця думає, що можна прийти в студію і нести в прямому ефірі будь-яку нісенітницю, яка спаде їй в голову. Але це не так", – пише Москаль.

За його словами, в разі, якщо до понеділка, 2 жовтня, Савченко не надасть Генпрокуратурі або СБУ ніяких переконливих доказів на підтвердження своїх звинувачень, він має намір судитися.

"Якщо до понеділка в Генпрокуратурі або СБУ не буде ніяких переконливих доказів "контрабанди сигарет з ОРДЛО в Євросоюз" через Жебрівського і Москаля, я звернуся до суду і притягну Савченко до відповідальності за наклеп. Як кажуть на Донбасі, "за базар треба відповідати", – резюмував Москаль.

Нагадаємо, раніше Москаль вже жорстко відповідав Савченко на її звинувачення на свою адресу про контрабанду сигарет з окупованих територій України в Євросоюз, зазначивши, що нардеп "крім горілки ні в чому не розбирається".