Уряд планує повністю запустити процес приватизації, який останні 25 років пробуксовував із різних причин, – передає Корупція Інфо

Популярне: НОВИЙ ЗАКОН!!! Відтепер пенсії будуть платити по-новому, прочитайте, щоб не залишитися без грошей

Він підкреслив, що законодавча основа змін вже підготовлена. "Ми внесемо зміни до законодавства в Парламент", – сказав голова уряду.

Він нагадав, що Україна має різний досвід роздержавлення, передусім негативний. "Коли тільки почали приватизацію – в 90-х роках – як її назвали? Прихватизація. Всі пам'ятають, як людям роздали якісь папірці, підприємства стали чиїмись, і всі пам'ятають, чим все закінчилося", – нагадав Гройсман.

"Що зараз? Є підприємства, на яких паразитують. Що з ними робити? Продавати – через систему електронних торгів. Це буде крок уперед вперше за 25 років. Для чого так продаємо? Щоб підприємець придбав підприємство, створив нові робочі місця, завів технології і почав виробляти національний продукт", – наголосив він.

Гройсман додав, що наразі більшість державних підприємств – збиткові. "Але я ще не бачив жодного бідного директора", – заявив Прем'єр.