За ситуацію на сховищі боєприпасів у Калинівці повинні відповідати високопоставлені чиновники, включаючи керівництво Генштабу.

Про це під час брифінгу 28 вересня заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, передає Корупція.Інфо.

Популярне:Оце так новина!!! Гройсман розповів, що зроблять з Саакашвілі, коли він приїде до Києва

За його словами, відповідальність за трагедію повинні нести високопосадовці, "починаючи від начальника Генштабу і по всій вертикалі тих, хто відповідає за оборону нашої країни".


"Ми продемонстрували, що не здатні захистити наші стратегічні арсенали. І тому виникає запитання про якість захисту нашої країни і поки у нас не будуть відповідати вищі посадові особи, ті, які не виконують якісно свої функції, ми будемо постійно вважати наші втрати і наші збитки", – заявив Турчинов.

Секретар РНБО наголосив, що зараз дійсно дуже багато порушень, зокрема, і щодо забезпечення безпеки, протипожежної безпеки та іншої безпеки, протиповітряної безпеки на всіх арсеналах ЗСУ.

"І це одні з тих проблем, які повинні були вирішити відповідно до рішень Ради національної безпеки і оборони, до рішень і Кабінету міністрів, до рішень того ж Міністерства оборони, починаючи ще з пожежі, яка сталася біля міста Сватове. Було ухвалено рішення, були дані доручення, на жаль, більшість із них не були виконані, і ми маємо такі наслідки. І за невиконання цих доручень треба відповідати, конкретно відповідати і посадами, і скажімо в правовому полі", – додав Турчинов.