СБУ знешкодила російських диверсантів, що готували теракти на Півдні

Українські спецслужби знешкодили агентурну мережу російських спецслужб, які готували теракти на Півдні України та збирали секретну інформацію
Про це на брифінгу заявив керівник апарату СБУ Олександр Ткачук, – Корупція Інфо.

"Безпосередньо створення цієї мережі було причетне ГУР Генштабу Російської Федерації. Ця мережа, яка була створена із діючих і колишніх військових отримала першочергове завдання на проникнення на об'єкти критичної інфраструктури південних областей, збір інформації, проникнення на військові об'єкти, посягання на інформацію з обмежених доступом яка стосується дислокації, переміщення я і боєготовності цих частин", – уточнив Ткачук.

За його словами, другим завданням резидентури були заплановані диверсії та теракти щодо громадян України на території південних областей.

Популярне: Шокуюча знахідка..: що знайшли в квартирі начальника поліції (ФОТО)

"Окремі документи вилучені під час проведення слідчих дій у фігурантів, безпосередньо у членів російської агентури", – зазначив Ткачук.

Агентів, які почали діяти 2016 року, пов'язали на Півдні і Сході України з допомогою "Альфи" 19 березня під час передачі важливої документації. Їх також звинувачують у незаконному збереженні зброї.

За словами Ткачука, стосовно усіх членів резендурної ланки тривають слідчі дії. Відностно чотирьох затриманих судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Ще 5 затриманих перебувають під контролем СБУ.

"Окремі з фігурантів справи вже співпрацюють зі слідством і дають свідчення щодо всіх членів цієї групи. Їхні свідчення стануть частиною нашого кримінального провадження", – сказав Ткачук.